Iz udruženja
Predstavile se kao medicinske sestre i starici ukrale novac
- Detalji
- Sisak.info
- Banija
- 901
GRABERJE - U ponedjeljak, 15. veljače oko 10 sati, u mjestu Graberje na petrinjskom području od strane dvije nepoznate ženske osobe počinjena je krađa na štetu 82-godišnje mještanke. Naime, one su se 82-godišnjakinji predstavile kao medicinske sestre njenog doktora opće prakse te joj rekle da su došle u kontrolu, a prilikom boravka u kući iz novčanika su joj ukrale novac u domaćoj i stranoj valuti.
Od oštećene je zaprimljena kaznena prijava zbog krađe te se traga za počiniteljicama .





"Zavičajno udruženje Banijaca, potomaka i prijatelja"