Iz udruženja
"Stanje jeste ozbiljno, ali nije bio na respiratoru"
- Detalji
- J.Ć. Večernje Novosti
- Novosti
- 2784
NIŠ - Zdravstveno stanje čuvenog niškog hirurga Miodraga Lazića danas je bolje, saznaju "Večernje Novosti". Njegov kolega Radmilo Janković, direktor Klinike za anesteziologiju i intenzivnu terapiju u kojoj je hospitalizovan i doctor Lazić, postavio je na „Fejsbuku“ njihovu zajedničku fotografiju uz haštag #boriselaki. Međutim, Janković nije želeo da prokomentariše u kakvom je stanju doktor Lazić.
Danas se redakciji "Večernjih Novosti" javila porodica čuvenog dr Lazića, tvrdeći da Miodrag nije bio na respiratoru već na kiseoniku..
- Njegovo stanje jeste ozbiljno ali nikada nije bio na respiratoru već je na kiseoniku - javljaju "Večernje Novosti".





"Zavičajno udruženje Banijaca, potomaka i prijatelja"